Оголошення

Новини

Триває робота наради-семінару для спеціалістів терорганів Держпродспоживслужби у сфері держсанепіднагляду


У Держпродспоживслужбі 15 грудня 2016 року продовжується нарада-семінар для спеціалістів територіальних органів Держпродспоживслужби у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства на тему «Актуальні питання з реалізації державної політики у сфері санітарного законодавства. Аналіз і управління ризиками у сфері безпеки середовища життєдіяльності людини».

До наради-семінару долучилися керівництво та завідуючі основними лабораторіями ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України».

На нараді-семінарі, спільно з провідними науковцями головної наукової установи Міністерства охорони здоров’я України з питань гігієни довкілля та здоров’я - ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України», обговорюються актуальні питання щодо реалізації державної політики у сфері санітарного законодавства, а також розроблені Держпродспоживслужбою пропозиції щодо спільного вдосконалення актів санітарного законодавства та гармонізації їх з європейським законодавством.Автор: admin від 15.12.2016