Оголошення

Новини

Співпраця з Українською Асоціацією індустрії іграшок продовжується


В рамках підписаного меморандуму в Головному управлінні Держпродспоживслужби в м. Києві було проведено чергову робочу зустріч на тему протидії торгівлі недобросовісних підприємців небезпечними іграшками, контрафактом та товаром сумнівної якості. Зустріч пройшла плідно: обговорили проблематику та визначили подальший план дій на 2020 рік.

Під час зустрічі було відзначено, що сьогодні на українському ринку представлено великий асортимент різноманітніших іграшок, в тому числі й провідних світових брендів, українському виробнику важко конкурувати з ними.

Якщо декілька років тому на українському ринку переважали м’які іграшки, то де далі українські іграшки стають більш технологічними, це стало позитивним явищем.

Учасники зустрічі погодились, що іграшки на ринку, як правило, невідомого походження. Зазвичай виробником цієї неякісної продукції є Китай. Фактичних виробників та постачальників таких товарів та шляхів їх надходження встановити практично неможливо, оскільки підприємці працюють за спрощеною системою оподаткування та не мають відповідних супровідних документів.


Співпраця між Українською Асоціацією індустрії іграшок та Головним управлінням Держпродспоживслужби в м.Києві в рамках підписаного меморандуму виконується та буде подовжена.

Автор: від 13.12.2019