Оголошення

Новини

Як підібрати світлодіодний драйвер


Ось і підбігає до свого завершення 2019 рік. З приходом грудня, кияни починають активну підготовку до новорічних свят, адже до головного свята – Нового 2020 року залишилося менш як місяць. Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій — із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

Всесвітня традиція прикрашання ялинки має багату історію, і без неї навряд чи можна уявити святкування головних зимових свят. Купуючи новорічну ялинку, кожен прагне прикрасити її так, щоб вона була не лише красивою, але і випромінювала новорічне чарівництво.

Зважаючи на те, що зазвичай під час новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами, дослухайтесь корисних порад і це допоможе всім безпечно провести новорічні та різдвяні свята.

Для того, щоб електрогірлянда працювала безперешкодно, споживачі придбавають LED драйвер. Основна ціль застосування світлодіодних драйверів є забезпечення живленням світлодіодів і світлодіодної продукції від мережі змінного струму, стабілізуючи на виході струм до потрібного значення.

Перед підключенням LED драйверу до електрогірлянди обов’язково перевірте справність її електричного дроту та ізоляцію. У разі, якщо ви помітили певну несправність (іскріння, сильне нагрівання дроту) – негайно вимкніть електрогірлянду та LED драйвер.

Фахівцями відділу ринкового нагляду Держпродспоживслужби в м. Києві було відібрано на лабораторні випробування LED-драйвери деяких моделей та торгових марок. В ході проведених випробувань виявлено LED-драйвер ДВ 36 артикул LDV01-36-0-K01,TM IEK, виробник Китай, дата виготовлення 08.2016 та драйвер для світлодіодної стрічки LED ИПСМ, модель LSP 2-06-12-20-11, виробник: Китай, TM IEK, дата виготовлення 20.05.2015, які не пройшли випробування. Ця продукція під час підключення до електромережі та включення електрогірлянди, створювали завади в роботі побутової техніки.

При підборі LED - драйвера слід враховувати три основні умови:

1. Робочі параметри світлодіодної продукції (включаючи споживану потужність).

2. Умови використання драйвера (вулиця чи кімната).

3. При цьому драйвер краще вибирати до моменту придбання світлодіодів, оскільки підібрати сам драйвер, підганяючи його під параметри світлодіодів, трохи складніше.

Автор: від 06.12.2019