Оголошення

Новини

Мешканці міста Києва страждають від роботи закладів громадського харчування


Один з багатьох випадків, коли заклади громадського харчування, що розміщені на першому поверсі житлового будинку створюють незадовільні умови проживання мешканців від роботи технологічного та технічного обладнання.

Так Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві розглянуто колективне звернення мешканців житлового будинку за адресою: вул. І. Мазепи, 3, стосовно роботи підприємства ресторанного господарства ТОВ «МУШЛЯ 8899», на шум від вентиляційної системи, системи кондиціювання, звуковідтворювальної апаратури, запах від морепродуктів та порушення зберігання і утилізації відходів.

Спеціалістами Головного управління проведено інспектування кафе ТОВ «МУШЛЯ 8899» з проведенням лабораторних досліджень. За результатами лабораторних досліджень еквівалентні рівні шумового навантаження у квартирах при включених: вентиляційній системі, кондиціонерах; звуковідтворювальної апаратури закладу ресторанного господарства ТОВ «МУШЛЯ 8899» перевищують допустимі рівні для денного часу на 5-6 дБА.

За результатами інспектування виявлені порушення:
  • не сконструйована вентиляція належним чином;
  • харчові відходи розміщуються у відкритих контейнерах, контейнери не закриваються кришками;
  • не дотримується законодавство щодо зберігання і утилізації відходів, не надано договір щодо утилізації харчових відходів.
За результатами позапланового інспектування, адміністрації ТОВ «МУШЛЯ 8899» за адресою: м. Київ, вул. І. Мазепи, 3, наданий припис про усунення порушень вимог законодавства від 07.10.2019 № 956, з вимогою забезпечити проведення шумозахисних заходів в приміщеннях закладу ресторанного господарства ТОВ «МУШЛЯ 8899».

При проведенні позапланового інспектування щодо виконання Припису ТОВ «МУШЛЯ 8899» встановлено, що на потужності неналежним чином сконструйована механічну вентиляцію.

На уповноважену особу оператора ринку був складений протокол за невиконання законних вимог Припису.

Рішенням про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів від 28.11.2019 № 137 тимчасово припинена діяльність ТОВ «МУШЛЯ 8899» з виробництва харчових продуктів для приготування яких застосовується термічна обробка, в термін на 10 робочих днів з дня вручення даного рішення, для усунення загроз для життя та/або здоров'я людини.

Директор ТОВ «МУШЛЯ 8899» відмовився від отримання Рішення особисто, тому для усунення порушень, воно було направлене рекомендованим листом від 02.12.2019.

Автор: від 03.12.2019