Оголошення

Новини

Розширена нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров'ю людей


28 листопада 2019 у Головному управлінні Держпродспоживслужби в м. Києві відбулась розширена нарада з питань порядку надання інформації про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров'ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 818.

На нараду були запрошені керівники лікувально-профілактичних закладів, завідувачі інфекційних відділень, лікарі-інфекціоністи, лікарі-епідеміологи закладів охорони здоров'я міста, завідувачі відповідних структурних підрозділів та лікарі-епідеміологи ДУ "Київський міський лабораторний центр МОЗ України", ДУ "Лабораторний центр на залізничному транспорті МОЗ України" та ДУ "Лабораторний центр на повітряному транспорті МОЗ України".

Під час наради обговорені питання щодо порядку надання інформації про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров'ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення закладами охорони здоров'я міста Києва, та питання розроблення та впровадження електронної системи інформування та взаємодії закладів охорони здоров'я та органів Держпродспоживслужби м.Києва щодо подій та ситуацій, що становлять загрозу життю і здоров'ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення.

Також були розглянуті питання щодо стану епідемічної ситуації з інфекційної захворюваності на території міста Києва за поточний період 2019 року та алгоритм дій при виникненні надзвичайних подій, що належать до компетенції Держпродспоживслужби, затверджений наказом Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві

Автор: від 29.11.2019