Оголошення

Новини

Перша нарад з Громадською спілкою «Українська Асоціація Індустрія Іграшок»


20 листопада 2019 року між Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві та Громадською спілкою «Українська Асоціація Індустрія Іграшок» в рамках підписаного Меморандуму про взаємодію, співробітництво, запобігання порушення чинного законодавства України при здійсненні торгівлі дитячими іграшками було проведено першу спільну нараду.

Головною темою наради була необхідність оновлення та вдосконалення вимог щодо безпечності іграшок, які використовуються дітьми, з гарантуванням безперервного функціонування внутрішнього ринку іграшок.

Крім того, було визначено, що взаємодія повинна бути направлена на здійснення заходів щодо виявлення на території м. Києва об’єктів торгівлі, які здійснюють свою діяльність з порушенням норм законодавства України та вжиття заходів щодо притягнення винних осіб до відповідальності за порушення вимог законодавства.

Співробітництво та взаємодія між Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві та Громадською спілкою «Українська Асоціація Індустрія Іграшок» буде продовжуватись


Автор: від 20.11.2019