Оголошення

Новини

Спеціалісти Держпродспоживслужби м. Києва взяли участь в громадських обговореннях щодо функціонування сміттєспалювального заводу


Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві взяти активну участь в консультаціях з громадськістю у формі публічного громадського обговорення питання щодо функціонування на території Дарницького району міста Києва сміттєспалювального заводу спільного підприємства "Енергія" КП "Київтеплоенерго".

На обговореннях виступали експерти, науковці, виробники технологічного обладнання (фільтрів для очищення димових газів сміттєспалювального заводу), громадські діячі з екологічних питань та стану атмосферного повітря в Дарницькому районі міста Києва та в зоні впливу заводу "Енергія".

На слуханнях були присутні біля 800 небайдужих жителів Данинського району.

Громадська рада при Дарницькій РДА підготувала та оприлюднила протокольне рішення за результатами громадських обговорень.

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства взяло активну участь у формуванні пропозицій по поліпшенню ситуації з атмосферним повітрям в Дарницькому районі та у місті Києві в цілому.

Крім того, з 18.11.2019 по 29.11.2019 Головним управлінням буде проведена контрольна перевірка заводу "Енергія" та інших підрозділів КП "Київтеплоенерго" з обов'язковими лабораторними дослідженнями підфакельних викидів шкідливих речовин і їх концентрації в зонах найближчої житлової забудови.
Автор: від 18.11.2019