Оголошення

Новини

Проблемні питання при відомчій реєстрації та зняття з обліку тракторів, сільськогосподарської техніки та інших механізмів


14.11.2019 в Головному управлінні Держпродспоживслужби в м. Києві проведено нараду за участю суб'єктів господарювання та контролюючих органів з питань відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки та інших механізмів.

В ході проведення наради темою дискусії із суб’єктами господарювання були питання щодо реєстрації транспортних засобів за місцем знаходження юридичних та фізичних осіб та за місцем знаходження земельних ділянок, які знаходяться у власності, оренді чи суборенді відповідно до договорів.

Головне управління здійснює вичерпні заходи щодо надання роз’яснень з метою уникнення порушень вимог законодавства у сфері відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки та інших механізмів.
Автор: від 15.11.2019