Оголошення

Новини

Держпродспоживслужба Києва припинила роботу закладу громадського харчування Il Molino


Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві було здійснено повторну перевірку, з відбором зразків продукції, на потужності ТОВ "Тераса" заклад громадського харчування Il Molino за адресою: м. Київ, вул. Хоткевича 1 В та виявлено порушення вимог пунктів 1, 5 частини другої ст. 20, частини першої, другої статті 37, пункту 2 частини першої статті 42, пункту 2 частини першої статті 50 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» гігієнічних вимог до виробництва та/або обігу харчових продуктів, що створюють загрозу життю та/або здоров’ю людини, а саме:
  • салат з овочами гриль та куркою за мікробіологічними показниками (КМАФАнМ, КУО в 1,0 г, БГКП (коліформи) в 0,1 г, Staph, aureus в 0,1 г) не відповідає Постанові № 139 від 07.11.2001 «Про затвердження Державних санітарних правил і норм «Мікробіологічні нормативи та методи контролю продукції громадського харчування»;
  • равіолі з куркою та білими грибами за мікробіологічними показниками (КМАФАнМ, КУО в 1,0 г, БГКП (коліформи) в 1, 0 г ) не відповідає Постанові № 139 від 07.11.2001 «Про затвердження Державних санітарних правил і норм «Мікробіологічні нормативи та методи контролю продукції громадського харчування»;
  • вимоги до обігу об'єктів санітарних заходів не дотримуються: обіг харчових продуктів проводиться на потужності, що не відповідає вимогам санітарних заходів; поверхня стелі в приміщенні кухні не гладка та не запобігає накопиченню бруду; матеріали для первинного пакування зберігаються у спосіб, який уможливлює їх забруднення.
На підставі того, що порушення виявлені повторно винесено рішення тимчасово припинити діяльність з виробництва та обігу харчових продуктів на потужності ТОВ «ТЕРАСА» заклад громадського харчування Il Molino за адресою: 02094, м. Київ, вул. Хоткевича, 1 В , термін 10 робочих днів з дня вручення даного рішення, для усунення загрози для життя та/або здоров’я людей.

Проте адміністрація закладу відмовляється від прийняття даного рішення, тому воно буде відправлено засобами поштового зв'язку.

Нагадуємо, що в даному закладі повторно виявлені порушення

Автор: від 08.11.2019