Оголошення

Новини

Марафон навчання з впровадження системи НАССР продовжується


8 листопада 2019 року на базі Головного управління Держпродспоживслужби м. Києва проведено нараду з питань впровадження системи НАССР відповідно до вимог законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів в закладах освіти міста Києва.

Щоб відновити позитивний імідж шкільного харчування, варто не лише дотримуватися санітарних норм під час приготування їжі, виконувати закупівлю продуктів лише у сертифікованих операторів, покращити матеріально-технічну базу їдальні, а й висувати інші вимоги до персоналу, наголосили учасникам семінару.

У ньому взяли участь представники навчальних та дошкільних навчальних закладів освіти столиці, оператори ринку, які надають послуги з харчування та громадські організації.

Безперечно, впровадження системи НАССР в дитячих садочках, дошкільних закладах та школах є обов’язковою умовою для гарантії безпечного харчування малюків.

Окрім того, що принципи НАССР дають впевненість та гарантії, як керівництву так і споживачам, в дотриманні санітарних та гігієнічних вимог при організації харчування в садочках та школах, їдальні відносяться до підприємств громадського харчування, тому згідно з законодавчими вимогами, система управління безпечністю на цих об’єктах повинна впроваджуватись обов’язково.

Крім того, освітян було ознайомлено із вимогами Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів» та наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.10.12 № 590 про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечності харчових продуктів (НАССР). Наголошено про терміни запровадження НАССР та обговорено ключові питання.

Додатково:

Ми нагадуємо що семінари-навчання про впровадження системи НАССР проходять кожну п’ятницю о 10: 00, за адресою: м. Київ, вул. Волинська 12, актова зала (1 поверх).
Автор: від 08.11.2019