Оголошення

Новини

Атмосферне повітря станом на 25.10.2019 року


          У зв’язку з погіршенням метеорологічних умов та високим рівнем пожежної небезпеки, який продовжує залишатися високим, Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві проводить в щоденному режимі аналіз якості атмосферного повітря на території м. Києва за результатами досліджень наданих Державною установою "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" (спостереження за атмосферним повітрям на сельбищній території (об’єкти житлового фонду, громадських будівель та споруд, установ соціального, культурного та побутового призначення) та за даними постів спостереження (п/с) Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.
          Спостереження ведуться на постах №: 1 - вул. Акад. Стражеска, 6а; 2 - вул. Довженка, 8; 3- вул. Попудренка, 50; 4 - вул. Інженера Бородіна, 2; 5 - просп. Науки, 37; 6- пл. Перемоги; 7 - пл. Бессарабська; 8 - бул. Л. Українки, 29; 9 - вул Каунаська, 10а; 11 - просп. Перемоги, 98/2; 15 – Гідропарк; 17 - просп. Оболонський, 14; 20 - площа Деміївська; 21 - вул. Скляренка,8.
          Згідно відомостей, наданих Центральною геофізичною обсерваторією, у Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери.
          За даними Центральної геофізичної обсерваторії станом на 13 годину 25.10.2019 р. рівень забруднення повітря в приземному шарі атмосфери досяг і перевищив показники граничнодопустимих середньодобових концентрацій (ГДКс.д.) шкідливих речовин:
-                     пил – в 1,3 ГДК с.д. на просп. Перемоги, 98/2, пл. Бессарабській;
-                     діоксид сірки – в 1,6-2,8 ГДК с.д. на всіх постах , крім просп. Науки, 37;
-                     оксид вуглецю – на всіх постах перевищень не виявлено;
-                     діоксид азоту – в 2,7-5,0 ГДК с.д. на всіх постах , крім просп. Науки, 37;
-                     формальдегід – в 1,0-2,6 ГДК с.д. на всіх постах.
          Гамма-фон у м. Києві не перевищує контрольні рівні м. Києва (26 мкР/год) і знаходиться в межах 9-13 мкР/год.
          Лабораторні дослідження атмосферного повітря продовжуються, у випадку погіршення ситуації буде негайно оповіщено населення та Київську міську державну адміністрацію.
          Інформація про стан атмосферного повітря оприлюднюється на сайті http://www.kiev.dpss.gov.ua.
Автор: Редактор від 25.10.2019