Оголошення

Новини

Розроблено та відпрацьовано алгоритми співпраці та оперативного реагування, спрямовані на забезпечення споживачів безпечною харчовою продукцією


         На базі Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві проведено нараду з офіційними ветеринарними лікарями.
         На даному заході обговорювались питання з взаємодії та алгоритми співпраці Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві та Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві, спрямовані на підвищення показників загальної ефективності.  Зокрема, з  метою забезпечення результативності, дієвості, своєчасного контролю за виконанням приписів, рішень, винесених спеціалістами Головного управління за результатами заходів державного контролю (інспектувань), враховуючи значне навантаження на спеціалістів Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, доцільно надати право офіційним ветеринарним лікарям здійснювати позапланові інспектування потужностей, з метою перевірки виконання операторами ринку приписів, розпоряджень та рішень, прийнятих за результатами здійснення попередніх заходів державного контролю.
         Станом на сьогоднішній день офіційні ветеринарні лікарі здійснюють державний контроль на 360 об’єктах, де є обіг харчових продуктів тваринного походження, що складає  60 % від загальної їх  кількості (роздрібна та оптова мережа, холодильники, бази, склади, тощо).
         За результатами обговорень та з метою забезпечення безпечною  харчовою продукцією споживачів було прийнято рішення щодо впровадження посад офіційних ветеринарних лікарів та відповідно проведення державного ветеринарного контролю за діяльністю на 100% об’єктів, де здійснюється обіг харчових продуктів тваринного походження.



Автор: Редактор від 23.10.2019