Оголошення

Новини

В Держпродспоживслужбі Києва утворена консультативно — дорадча група для сприяння розв'язання проблемних питань у сфері житлово-експлуатаційного сектору столиці


В Головному управлінні Держпродспоживслужби в м. Києві, відповідно до Положення про Головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в місті Києві утворена консультативно — дорадча група для сприяння розв'язання проблемних питань у сфері житлово-експлуатаційного сектору столиці та формування тарифів.

До групи входять провідні експерти у сфері надання житлово-комунальних послуг, депутати, науковці, представники інститутів громадянського суспільства.

Основна мета групи напрацювання конкретних заходів щодо зниження фінансового навантаження на споживачів та надання якісних послуг в опалювальний період. Крім того, члени групи будуть брати участь в розгляді звернень громадян, лише за 9 місяців до територіального органу надійшло понад 3000 звернень з питань ЖКГ, та брати участь у здійснені державного нагляду, як експерти.

Сьогодні до участі до консультативно — дорадчої групи долучись експерти Громадської спілки "Експертна міжгалузева Асоціація України" Максименко О.Л. та Морозов В.Г.

НапрацьованІ та намічені заходи щодо зниження фінансового навантаження на споживачів та надання якісних послуг.

Підписано меморандум з Громадською спілкою "Експертна міжгалузева Асоціація України" з метою співпраці при проведенні перевірок якості надання житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо що за 9 міс поточного року спеціалістами Головного управління виявлено порушень у цій сфері на суму понад 152 млн грн, які підлягають поверненню споживачам, а також винесено Рішень про накладання адміністративно-господарських санкцій на суму понад 31 млн грн.

Автор: від 17.10.2019