Новини

«Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України»


Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві взяли участь у науково-практичній конференції «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України» (XV Марзєєвські читання), що відбулася 17 жовтня 2019 року в Державній установі «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України».

Також участь в роботі конференції взяли участь представники Національної академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров'я України, представники наукових та практичних закладів охорони здоров'я України, члени асоціації ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я», представники територіальних органів Держпродспоживслужби України.

На конференції учасники обговорили актуальні питання співпраці між науковими та практичними установами, які опікуються питанням здоров’я населення, розробкою та провадженням профілактичних заходів.

Крім того, відбувся плідний обмін досвідом фахівців різних галузей гігієнічної науки щодо удосконалення в сучасних умовах освітньої та профілактичної роботи для формування навичок здорового способу життя, збереження та зміцнення здоров’я народу України.
Автор: від 17.10.2019