Оголошення

Новини

Інформація щодо виявлення в картоплі перевищеного вмісту нітратів


У жовтні цього року на ринок «Столичний» в Києві прибула картопля свіжа в кількості 21 тонна з Білорусії. Після відбору зразків та проведення лабораторних досліджень в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи в даній партії продукції виявлено перевищений вміст нітратів більше ніж у двічі (529,5 мг/кг при нормі не більше 250 мг/кг).

Перевищений вміст нітратів в картоплі може призвести до отруєння споживачів. Токсична дія нітратів полягає у гіпоксії (кисневому голодуванні), що розвивається внаслідок порушення транспорту кисню кров’ю та утворенням стійкої сполуки – метгемоглобіну. Спочатку виникає ціаноз губ, слизових оболонок, нігтів, обличчя. Подразлива дія солей азотної кислоти на слизову оболонку шлунка проявляється нудотою, болем, підвищеним слиновиділенням, блювотою, проносом (фекалії можуть містити домішки крові), печінка збільшена, склери мають жовтий відтінок. Порушується діяльність нервової системи, що проявляється загальною слабкістю, загальмованістю (у дітей занепокоєнням), запамороченням, потемнінням в очах, порушенням координації рухів, а у важких випадках – судомним посмикуванням, втратою свідомості, комою.

Отруєння у дітей раннього віку протікають у дуже важкій формі. Найнебезпечнішою ознакою отруєння, що виникає одразу після надходження нітратів в організм дитини, є метгемоглобінемія з вираженим ціанозом. Перші ознаки отруєння спостерігаються при концентрації метгемоглобіну понад 10%.; виражений ціаноз спостерігається при концентрації метгемоглобіну 20-25%, смертельні випадки – при концентрації до 45 %.

Будьте уважні та обережні, вимагайте у продавця документального підтвердження походження, якості та безпечності продукції.

Автор: Редактор від 17.10.2019