Новини

Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології


Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві 26-27 вересня 2019 року взяли участь у VІІІ Міжнародній конференції «Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології», що була проведена на базі Навчально-наукового центру радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за сприянням адміністрації університету та Національної академії медичних наук України.

Також на конференції були присутні фахівці провідних навчальних закладів, медичних, наукових та регулюючих установ, представники урядових структур України.

Присутні обговорили актуальні питання впровадження у практичну діяльність новітніх досягнень медичної фізики та новацій з радіаційної безпеки в галузях науки, техніки та медицини.

У підсумку проведеної конференції запропоновані нові розв'язання проблем, пов’язаних з ефективним втіленням державної політики в галузі впровадження новітніх технологій, забезпечення радіаційної безпеки населення та підготовки висококваліфікованих конкурентоспроможних кадрів для української держави.
Автор: від 07.10.2019