Оголошення

Новини

Щодо отруєння 6 учнів Школи І-ІІІ ступенів № 36 імені С. П. Корольова


       До Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві надійшла інформація від ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» щодо отруєння 6 учнів Школи І-ІІІ ступенів № 36 імені С. П. Корольова м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Михайла Стельмаха, 9 мідним купоросом.
       В школу приніс учень речовину невідомого походження з дому.
       Постраждалі госпіталізовані до НДСЛ «ОХМАТДИТ».
       Відповідно до вимог п. 1.4 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» відповідальність за виконання санітарних правил і норм покладається на засновника (власника) та керівника загальноосвітнього навчального закладу.
       Керуючись ст. 20 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, власники і адміністрація навчально-виховних закладів та громадяни, які організують або здійснюють навчальні та виховні процеси, зобов'язані забезпечити для цього умови, що відповідають вимогам санітарних норм, здійснювати заходи, спрямовані на збереження і зміцнення здоров'я.
       Головним управлінням проінформовано Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  для забезпечення проведення відповідних заходів  щодо дотримання законодавства в Школі І-ІІІ ступенів № 36 імені С. П. Корольова м.Києва за адресою: м. Київ, вул. Михайла Стельмаха, 9.
Автор: Редактор від 24.09.2019