Оголошення

Новини

В ресторані Il Molino знову виявили неякісні продукти


Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві при здійсненні планового заходу державного контролю (інспектування), з відбором зразків продукції, на потужності ТОВ "ІЛ МОЛІНО" ресторан Il Molino за адресою: м. Київ, вул. Вербицького, 1.

За результатами лабораторних досліджень зразків харчових продуктів виявлено порушення вимог п.5 ч. 2 ст. 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», що створюють загрозу життю та здоров’ю людини, а саме:
  • салат "З окунем" під замовлення (власного виробництва) не відповідає за мікробіологічними показниками Постанові 139 про затвердження Державних санітарних правил і норм «Мікробіологічні нормативи та методи контролю продукції громадського харчування»

Виявлені порушення в даному закладі становлять загрозу для життя та здоров’я людини.

Тому на підставі п. 3 ч. 4 ст. 11, керуючись ч. 1 ст. 67 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» від 18 травня 2017 року № 2042-VIII головним державним інспектором м. Києва були прийняті рішення про тимчасове припинення діяльності з виробництва та обігу харчових продуктів (салат "З окунем" під замовлення (власного виробництва)) терміном на 10 днів.

Також зобов’язали керівництво закладу провести коригувальні дії щодо усунення виявлених порушень.

Автор: від 27.08.2019