Оголошення

Новини

Після перевірки 9-ти Керуючих компаній з обслуговування житлового фонду міста Києва зафіксовано порушень на суму 152 729 768 грн.


За сім місяців 2019 року Відділом контролю за регульованими цінами проведено 58 заходів державного контролю стосовно дотримання законодавства щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, із низ у 42 виявлені порушення.

Найбільші розміри у грошовому вигляді зафіксовані у сфері обслуговування житлових будинків. Так, провівши планові перевірки 9-ти КП Керуючих компаніях з обслуговування житлового фонду міста Києва зафіксовано порушень на суму 152 729 768 грн.

Головним управлінням внесено Приписи щодо повернення цих коштів адресним споживачам. Результати всіх, за винятком КП Дніпровського району, яке виконало умови Припису, оскаржуються у судовому порядку. КП Святошинського району не допустило без поважних причин спеціалістів Відділу до проведення перевірки, за що було застосовано адміністративно-господарські санкції у розмірі 3400 грн.

Також при 4-х планових перевірках на фармацевтичному ринку зафіксовано порушення на трьох із них на суму понад 32 т.грн, які вже сплачені до бюджету.

За сім місяців 2019 року Відділом застосовано 26 адміністративно-господарських санкцій на суму 11 460 179 грн, складено 26 адміністративних протоколів та винесено 7463 грн адміністративних штрафів у вигляді Постанов про адміністративне правопорушення.

В серпні 2019 року буде проведено перевірку стану виконання Припису КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району міста Києва». Після проведення перевірки щодо зазначеної компанії буде застосовано адміністративно-господарські санкції. Орієнтовна сума санкцій становить 15 000 000 грн.

Сума коштів, що підлягає поверненню споживачам, відповідно Приписів складає 152 729 768 грн.

Мешканці міста Києві заслуговують на гідні умови проживання у власних будинках та на обґрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги, а також на ціни на фармацевтичну продукцію, яка має державне регулювання, а Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві робить все можливе за для забезпечення цих прав киян.

Автор: від 16.08.2019