Оголошення

Новини

Результати позапланової перевірки в антисанітарному супермаркеті


На підставі звернень громадян, щодо наявності гризунів (щурів) у супермаркеті Велика кишеня що на Печерській площі, 1 спеціалістами Головного управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві були здійснені позапланові заходи державного контролю (інспектування).

Під час перевірок було виявлено порушення вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме: потужності не підтримується в чистоті та у робочому стані, не ведеться результативна боротьба із гризунами (у складських приміщеннях виявлені численні сліди життєдіяльності щурів). У зв'язку з чим інспекторами було складено приписи про усунення порушень вимог законодавства.

Відповідно до термінів зазначених у приписі, проведено захід державного контролю (інспектування), стосовно виконання заходів щодо усунення порушень, та встановлено що суб’єкт господарювання, не виконав законні вимоги (припису) посадової особи територіального органу щодо усунення порушень законодавства про харчові продукти, що є порушенням п.19 ст.65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» від 18 травня 2017 року № 2042-VIII. Тому було складено протокол за не виконання законних вимог (приписів) посадової особи територіального органу щодо усунення порушень законодавства про харчові продукти.

Але звернення громадян щодо наявності гризунів (щурів) у супермаркеті на Печерській площі, 1, надійшли знов.

Під час наступної перевірки знову було виявлено, що потужності не підтримується в чистоті та у робочому стані, не ведеться результативна боротьба із гризунами (у складських приміщеннях виявлені численні сліди життєдіяльності щурів), харчові продукти не захищені від будь-якого забруднення на всіх стадіях виробництва.

Тому на підставі п 3 ч. 4 ст. 11, керуючись ч. 1 ст. 67 Закону головним державним інспектором м. Києва було прийнято рішення про тимчасове припинення діяльності з виробництва та обігу харчових продуктів в складських приміщеннях та на рампі терміном на 10 днів.

Крім того суб’єкт господарювання буде притягнутий до відповідальності за порушення законодавства про харчові продукти відповідно до ст. 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин»
Автор: від 16.08.2019