Оголошення

Новини

Оздоровча компанія 2019 року з денним перебуванням дітей


Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві були залучені до участі в роботі міжвідомчих комісій районних у місті Києві державних адміністрацій з питань підготовки закладів оздоровлення та відпочинку до роботи влітку 2019 року та комісії Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з моніторингу стану організації роботи таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти міста Києва.

В місті Києві під час проведення оздоровчої кампанії протягом червня 2019 року функціонувало 74 табори відпочинку з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних.

Всього з початку підготовки до оздоровчої кампанії та під час її проведення спеціалістами Головного управління взято участь у проведенні комісійних обстежень на дотримання вимог санітарного законодавства дотримання вимог санітарного законодавства – 132, з них кількість закладів, де встановлено порушення вимог санітарного законодавства в 15 таборах відпочинку з денним перебуванням дітей.

Всі заклади оздоровлення та відпочинку розпочали свою роботу після оформлених актів комісійних обстежень.

За результатами комісійних обстежень в закладах оздоровлення та відпочинку Головним управлінням направлені листи на адреси до районних управлінь освіти міста Києва, Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про усунення виявлених порушень та недопущення їх надалі в таборах відпочинку з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

Впродовж оздоровчої компанії Головним управлінням проведено 8 нарад з питань належного забезпечення умов для безпечного перебування, проживання та харчування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку і недопущення ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, зокрема запобігання виникнення гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, при підготовці до початку роботи закладів оздоровлення та відпочинку влітку 2019 року.

Протягом проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року спалахів інфекційних захворювань, харчових отруєнь в закладах оздоровлення та відпочинку міста Києва, зареєстровано не було.

Автор: від 08.08.2019