Оголошення

Новини

До уваги операторів ринку! Відтепер отримати реєстраційний номер потужності можна за 24 години.


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві повідомляє, що з 01 серпня 2019 року державна реєстрація та присвоєння особистого реєстраційного номера потужності відбувається за 24 години з моменту надходження заяви.

Подати заяву для державної реєстрації та присвоєння особистого реєстраційного номера потужності, суб’єкт господарювання/оператор ринку може до Центру надання адміністративних послуг за адресами: м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19 Б або м. Київ, Повітрофлотський проспект, 41.

Нагадаємо, що Державний реєстр потужностей операторів ринку харчових продуктів (наказ Мінагрополітики України від 10 лютого 2016 р. № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб'єктам») набув чинності 4 квітня 2016 року.
Відповідно до статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

Для державної реєстрації потужності достатньо подати заяву територіальному органу Держпродспоживслужби. Згідно із Порядком реєстрація здійснюється безоплатно впродовж 10 календарних днів після отримання заяви.

Згідно зі ст.65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» виробництво та/або обіг харчових продуктів або кормів з використанням незареєстрованої потужності, якщо обов’язковість її державної реєстрації встановлена законом, тягнуть за собою накладення штрафу
  • на юридичних осіб у розмірі двадцяти мінімальних заробітних плат,
  • на фізичних осіб - підприємців - у розмірі одинадцяти мінімальних заробітних плат.

Автор: від 01.08.2019