Оголошення

Новини

Оновлена інформація про стан води в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах м. Києва


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві повідомляє, що за результатами санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень проб води в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах м. Києва, де можливий відпочинок із купанням (надалі - пляжі), проведених ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», встановлено наступне.
Досліджені проби води відкритих водойм на 29.07.2019р. не відповідають вимогам Державних санітарних правил розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 червня 1996 року №172 та Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 червня 1996 року №173, а саме :
  • перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжах «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Троєщина» та «Чорторий»;
  • на пляжі «Галерний» зафіксовано наявність на поверхні води мілких водоростей;
  • запах - пляж «Галерний»;
  • водневий показник – пляжі «Райдуга» та «Галерний»;
  • біохімічна потреба в кисні (БПК5): пляжі «Райдуга» та «Тельбін».
Досліджені проби води з питних фонтанчиків, що функціонують на пляжах м. Києва на 29.07.2019р. не відповідають вимогам Державних санітарних норм та правил "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" (ДСанПіН 2.2.4-171-10), затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 12 травня 2010 року №400 по наступним показникам:
  • наявність загальних колі форм: пляж «Пуща-Водиця»;
  • загальне залізо: пляжі «Вербний» та «Пуща-Водиця».
Про результати досліджень проінформовано Київська міська державна адміністрація та Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо».
Автор: від 31.07.2019