Оголошення

Новини

29 липня світ б'юті індустрії відзначає день губної помади


Помада – один з найдавніших косметичних засобів. Сьогодні важко уявити дівчину або жінку, яка б не знала, що таке губна помада. Сучасна жінка з успіхом користується «досягненням», подарованим їй нашими далекими предками. Появі яскравої досконалості жінки зобов’язані народу Месопотамії, саме там вперше почали використовувати губну помаду у складі якої був червоний пігмент, бджолиний віск та тваринний жир.

Таким чином, можна вважати, що губна помада має більш ніж 5-тисячолітню історію. Перший зразок помади у металевому тюбику створено французькими виробниками у далекому 1884 році, однак за складом такий засіб навряд чи хто б із сучасних жінок України наважився нанести на губи, тому, що до складу її входили речовини від алмазної крихти до риб’ячої луски. Широкої популярності губна помада набуває після 1960 року, тюбик з кольором з’являється в сумочці практично кожної жінки й хвиля губних помад накриває всю планету.

Але, що ми з вами знаємо про цей косметичний засіб і чи замислювалися ви, обираючи губну помаду про її склад або справжнє призначення. Варто не забувати, все що жінки наносять на губи все вони з’їдають. Вибираючи помаду не потрібно забувати про якість продукту, бо використання дешевої губної помади із сумнівним складом може завдати істотної шкоди здоровою і красі жінки. Перше, що потрібно врахувати – це якісні характеристики товару.

Хороша помада для губ повинна:
  • довго триматися на губах;
  • мати приємний запах або не мати його взагалі;
  • добре лягати на губи;
  • мати зволожувальний та поживний ефект;
  • володіти рівною поверхнею без жодних грудочок;
  • мати протизапальну здатність.
При купівлі губної помади жінкам слід бути дуже уважними. Бажано придбавати такий товар виключно у спеціалізованих магазинах косметичного призначення, які мають підтвердуючийдокумент якості на даний товар, тому що в противному випадку всю відповідальність про можливу шкоду вашому здоров’ю несете Ви самі.

Радимо ретельно вивчати упаковування, воно має бути неушкодженим, без будь – яких вад. Необхідно враховувати й той факт, що на губах помада може виглядати інакше, ніж на рекламному плакаті або в тюбику. Тому рекомендуємо скористатися її пробником, щоб до покупки зрозуміти підходить даний відтінок чи ні. Тестувати помаду необхідно на пучках пальців, дуже схоже до того як вона виглядатиме на губах, стираючи з рук вологими серветками.

Не рекомендуємо тестувати помаду безпосередньо на губах, через те, що тестери можуть нести небезпеку для здоров’я споживача, через використання їх щоденно десятками, а то й тисячами людей. Деякі з цих людей можуть мати брудні руки або проблеми зі здоров’ям і забруднювати тестери помад бактеріями або грибками. Наявність консервантів у складі губних помад не допускають розмноження бактерій, однак через деякий час консерванти перестають працювати, тому споживачам слід звертати увагу на термін придатності тестерів також. В

Слід пам’ятати що губна помада є косметичним засобом і входить до Переліку товарів у разі її належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) додаток № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1997 року № 172. Правильно підібравши губну помаду жінка набуває природної краси. У цьому випадку жінка завжди буде лишатися на висоті будь – якому місці  та будь – який час.

Сучасні технології та розробки провідних косметологічних компаній створюють не просто «фарбу для губ». Сьогодні губна помада не тільки змінює колір губ, а ще й зволожує і доглядає за ними. До складу губних помад входять різні живильні, вітамінні, захисні (від УФ променів добавки), а також жирові та фарбувальні компоненти.

Якість губної помади визначається в першу чергу барвником. В дешевих губних помадах для рудих відтінків використовується сурик, для рожевих та червоних відтінків – кіноварь та тяжкі метали. В губну помаду дешевше 170,00 гривень жоден виробник до її складу не додасть мінеральні пігменти або кармін, бо кармін це коштовний барвник. Його отримують з комах під назвою «кошеніль», він дуже стійкий і абсолютно безпечний.

Порошок, що отримується з цих комах, здатний змінювати колір від сірого до пурпурово фіолетового. Така країна як Бразилія продає кармін отримуючи в обмін золото. Гарним показником є наявність у складі губних помад мінеральних пігментів, жирів і масел натурального або синтетичного походження (жожоба, авокадо, абрикосових кісточок) і бджолиного воску.

До речі саме віск забезпечує необхідну консистенцію помади. При виробництві губної помади дозволено використовувати модифіковані компоненти ланоліну, касторове масло, яке стійке до окислення та консерванти. Саме консерванти допомагають зберегти губну помаду протягом усього строку придатності. Інформація на косметичних засобах обов’язково має містити дані про найменування та адресу виробника, представника виробника або імпортера на Україні, дату виготовлення, термін придатності, сировинний склад та іншу інформацію, передбачену ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів»

Користуйтесь завжди виключно якісною косметикою, бережіть себе і своє здоров'я.
Автор: від 29.07.2019