Оголошення

Новини

Купання заборонено!


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві повідомляє, що за результатами санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень проб води в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах м. Києва, де можливий відпочинок із купанням, проведених ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», встановлено наступне.

Досліджені проби води відкритих водойм з 24.06.2019р. по 30.06.2019р. не відповідають вимогам Державних санітарних правил розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 червня 1996 року №172 та Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 червня 1996 року №173, а саме:
  • перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжах «Венеція», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Тельбін», «Троєщина» та «Чорторий»;
  • пливучі домішки – пляж «Чорторий» (водорості);
  • водневий показник – пляжі «Троєщина» та «Галерний»;
  • біохімічна потреба в кисні (БПК5): пляжі «Тельбін», «Троєщина» та «Галерний».
Досліджені проби води з питних фонтанчиків, що функціонують на пляжах м. Києва з 24.06.2019р. по 30.06.2019р. не відповідають вимогам Державних санітарних норм та правил "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" (ДСанПіН 2.2.4-171-10), затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 12 травня 2010 року №400 по наступним показникам :
  • наявність загальних колі форм: пляжі «Венеція», «Дитячий», «Золотий», «Передмістна Слобідка» та «Тельбін»;
  • загальне залізо: пляжі «Передмістна Слобідка» та «Центральний».
Про проведені дослідження проінформовано Київську міську державну адміністрацію та Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з охорони, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо».

Автор: від 10.07.2019