Оголошення

Новини

На Горіхуватських ставках виявлено велику кількість мертвої риби


До Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві надійшло повідомлення від адміністрації природного парку «Голосіївський», що місцеві мешканців виявили наявність великої кількості мертвої риби на березі та поверхні водного дзеркала другого та третього Горіхуватських ставків, що знаходяться в межах парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Голосіївський парк ім. М.Т. Рильського".

Дана територія природно-заповідного фонду увійшла до складу території НПП "Голосіївський" відповідно до Указу Президента України від 27.08.2007 року "Про створення національного природного парку "Голосіївський"" без вилучення у землекористувача — комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Голосіївського району м.Києва.

Спеціалістами відділу організації протиепізоотичної роботи Головного управління та Об єднання ветеринарної медицини в м. Києві було обстежено ставки та прилеглу територію, виявлено певну кількість загиблої риби з явними ознаками розкладання.

До розв'язання даної проблеми та встановлення причин масової загибелі риби залучено Державну екологічну інспекцію Столичного округу, Державну установу "Київський міський лабораторний центр МОЗ України", а також інші компетентні органи та громадські організації.
Автор: від 03.07.2019