Новини

Державні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві пройшли навчання відпрацювали проведення аудиту системи НАССР


23-24 травня 2019 року в рамках проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» у м. Херсон відбувся навчальний пілотний аудит в рамках системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок (НАССР).

Навчання проводилися на базі потужностей підприємства «Данон-Дніпро». У заході взяли участь перший заступник начальника ГУ ДПСС в м. Києві та державні інспектори Держпродспоживслужби м. Києва.

Учасники мали змогу підвищити свої знання та на практиці відпрацювати алгоритм проведення державного контролю у формі аудиту системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок НАССР.

Захід проходив під керівництвом експерта проекту ЄС Юрія Оглашенного.

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві дізналися, як правильно перевіряти критерії ризику на всіх етапах виробництва та на які аспекти слід звертати увагу.
Наприкінці навчань учасники разом з Юрієм Оглашенним підсумували результати проведеного аудиту та підготували рекомендації щодо усунення виявлених невідповідностей.
Автор: від 27.05.2019