Оголошення

Новини

Спеціалісти ринкового нагляду оштрафували товариство на 18700 грн через відсутність знаку відповідності на пристрої


Спеціалістами ринкового нагляду проведено позапланову перевірку характеристик продукції: пральна машина Candi Grande O'space, модель HGS41371D3/2S, 7ru/1300/a/a+++/smart (NFC)/40cm/16 програм/LED-індикація на відповідність вимогам Технічних регламентів, дія яких розповсюджується на зазначену продукцію, Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

За результатами перевірки встановлено невідповідність продукції встановленим вимогам технічним регламентам, а саме: знак відповідності не нанесено на пристрої (при можливості його нанесення на пристрої), а нанесено на пакування пристрою, на експлуатаційній документації, та не зазначено інформацію про виробника та імпортера.

За результатами розгляду справи, Головним управлінням відносно ТОВ «Канді Гувер Україна» винесено постанову про накладання штрафу у розмірі 1100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян у сумі 18700 грн та рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів.

Вважаючи вказані рішення протиправними та такими що підлягають скасуванню, підприємство звернулося до суду.

Розглянувши справу за позовом ТОВ «Канді Гулівер Україна» до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві про визнання протиправними та скасування рішення, постанови, зобов’язання вчинити певні дії, Окружний адміністративний суд міста Києва у задоволені позову відмовив повністю (рішення від 15.03.2019).

Автор: від 02.04.2019