Новини

Обережно, небезпечна продукція в інтернет-магазині


Спеціалістами відділу ринкового нагляду, згідно з секторальним планом, проведено перевірку інтернет-магазину «Розетка».

В ході перевірки на лабораторні дослідження було відібрано 16 зразків продукції: електрочайники ELENBERG, SATORI, інфрачервоний обігрівач SINBO, керамічна електронагрівальна панель INFRA CERAMIC, настільна лампа Magnum NL, тепло вентилятор ELEMENT, планшет Nomi Corsa. Дослідження проводились у ДП «Укрметртестстандарт».

В результаті проведених досліджень виявлено 7 зразків продукції, які не пройшли випробування, що складає 44% від відібраної кількості. До високого рівня загрози потрапили: електричний чайник модель ТМ SATORI (при неправильному використанні приладу та його зберіганні, при відхиленні споживаної потужності та навантаженні на проводку можливе ураження електричним струмом.), керамічна електронагрівальна панель ТМ INFRA Ceramic, (при легкому нахилі поверхні на якій розташований прилад можливе його перекидання внаслідок чого може нанести забої. При плутанині в шнурі можливе ураження електричним струмом та отримання забоїв).

Серйозний рівень загрози становить інфрачервоний обігрівач модель ТМ SINBO (при легкому нахилі поверхні на якій розташований прилад можливе його перекидання внаслідок чого може нанести забої, при плутанині в шнурі можливе ураження електричним струмом та отримання забоїв).

Вартість випробувань складає 36,7 тис. грн та вартість товару - 10,0 тис. грн Загальна вартість в сумі 46,7 тис. грн відшкодована суб’єктом господарювання до Державного бюджету України.

За виявлені в ході перевірки порушення до суб’єкта господарювання застосовано штрафну санкцію в сумі 7650 грн, штраф сплачено в повному обсязі.

Також винесено 9 рішень про вжиття обмежувальних корегувальних заходів.
Автор: від 19.03.2019