Оголошення

Новини

Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов про часткове зупинення роботи закладу громадського харчування «Пузата Хата»


Реагуючи на звернення громадян, Подільська районна в м. Києві державна адміністрація звернулася з листом до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві з проханням провести перевірку і вжити відповідних заходів реагування щодо ТОВ «Антарес-2016», стосовно порушення суб’єктом господарювання санітарного законодавства, а саме: перевищення рівнів шуму від системи вентиляції закладу ресторанного господарства «Пузата Хата».

Спеціалістами Управління державного нагляду та дотримання санітарного законодавства проведено позапланову перевірку даного суб’єкта господарювання та встановлено, що під час роботи вентиляційної системи у закладі харчування еквівалентні рівні звуку у квартирах перевищують фонові значення 11 дБа для нічного часу.

Тому було складено Розпорядження про усунення виявлених порушень законодавства, яким зобов’язувало суб’єкт господарювання забезпечити здійснення відповідних заходів щодо зниження рівнів шуму від роботи вентиляційної системи. Проте порушення не були усунені.

Таким чином, у зв’язку із перевищенням санітарних норм допустимого шумового навантаження у нічний час та не виконання вимог Припису та Розпорядження,  Головне управління звернулося з позовом до суду.

Розглянувши справу за позовом Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві до Товариства з обмеженою відповідальністю «Антарес-2016» про часткове зупинення роботи вентиляційної системи у закладі громадського харчування «Пузата Хата», Окружний адміністративний суд міста Києва позов задовольнив повністю (рішення від 11.03. 2019).

Автор: від 15.03.2019