Новини

«Екологічні та гігієнічні проблеми сфери життєдіяльності людини»


Заступник начальника управління - начальник відділу санітарної охорони території Світлана Ковальова, заступник начальника управління — начальник відділу безпеки середовища життєдіяльності Дмитро Байраченко та лікар з гігієни харчування відділу санітарної охорони території Сергій Бірюков 12 березня 2019 року взяли участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Екологічні та гігієнічні проблеми сфери життєдіяльності людини», що вдруге проводиться на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, за сприянням адміністрації університету та Інституту гігієни та екології НМУ ім. О.О. Богомольця.

Під час обговорення були висвітлені актуальні питання зв’язків екології та профілактичної медицини, особливо її гігієнічної складової, як головного вектору щодо збереження та зміцнення здоров’я людей.

У підсумку проведеної конференції запропоновані нові розв'язання проблем, пов’язаних із впливом життєдіяльності людини на довкілля, мінімізації несприятливого впливу факторів навколишнього середовища на здоров’я населення.

Автор: від 14.03.2019