Оголошення

Новини

Один з кондитерських цехів столиці припинив діяльність


Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві проведено позапланове інспектування ТОВ "Новус Україна" за зверненням споживача, яка скаржилась на неякісні харчові продукти, а саме: торт "Моцарт".

Під час перевірки, були відібрані зразки харчових продуктів спеціалістами Випробувального центру Державного Науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

За результатами випробування встановлено порушення вимог ЗУ "Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів та якості харчових продуктів" гігієнічних вимог до виробництва та/або обігу харчових продуктів, що створюють загрозу здоров'ю людини, а саме:
  • фісташкова ароматизуюча паста (країна походження Румунія)
 
  • маропан (начинка зі смаком і ароматом мигдалю)

Тому, керуючись ЗУ "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин" Головне управління винесло рішення про тимчасове припинення діяльності з виробництва та обігу харчових продуктів, інгредієнтами яких є фісташкова ароматизуюча паста, маропан на лінії з виробництва кондитерських виробів. 

Автор: від 01.03.2019