Новини

Повідомлення RASFF щодо експорту небезпечної свинини з Нідерландів


До Держпродспоживслужби надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF від 04 лютого 2019 року № 2018.3332-fur 168 стосовно підозри на спалах харчового отруєння м'ясом свинини експортованого з Нідерландів (виробник J. Gosschalk en Zn. B. V. (EG 29), імпортер FBO Profood Netherlands BV, до окремих держав-членів ЄС, в тому числі — України ТОВ "ВЕСТ ВУДСТОК".

Згідно зі статтею 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві за адресою: вул. Волинська, 12, м. Київ, 03151, т/факс 486-40-27 та e-mail: info@kiev.dpss.gov.ua.
Автор: від 21.02.2019