Оголошення

Новини

Cпеціалістами відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства прийнято вісім рішень про накладення штрафних санкцій на загальну суму 14 тис. 700 грн


У січні поточного року спеціалістами відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві розглянуто дев’ять справ щодо недотримання вимог законодавства про рекламу рекламодавцями, якими розповсюджено зовнішньою рекламу, рекламу на радіо та в мережі інтернет.

На підставі матеріалів розглянутих справ встановлено, що розповсюджувачі рекламної інформації, яка призначена сформувати та підтримати обізнаність споживачів реклами, порушили вимоги законодавства про рекламу.

Враховуючи зазначене відносно рекламодавців прийнято вісім рішень про накладення штрафних санкцій на загальну суму 14 тис. 700 грн.

Також, Головним управлінням за результатами розгляду справ прийнято одне рішення про визнання реклами недобросовісною, а саме зовнішня реклама медичних послуг містила твердження, які сприяли виникненню або розвитку страху захворіти або погіршити стан здоров’я через не використання медичних послуг, які рекламувались. Така реклама вводить або може вести в оману споживачів реклами.

Спеціалістами відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно проводиться моніторинг реклами, що розповсюджується на території м. Києва.

Автор: від 20.02.2019