Оголошення

Новини

Протягом січня 2019 року до Головного управління Держпродспоживслужби було подано 435 заяв на отримання адміністративних послуг


Операторами ринку для здійснення державної реєстрації потужностей було подано через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) 329 заяв з них: 94 отримало відмову, інших заяв (анулювання, припинення розгляду, внесення змін) – 12, надано результат – 7.

Для отримання дозволу (санітарний паспорт) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання подано 39 заяв з них: 24 видано таких дозволів, 8 отримали відмову.

Крім того подано 31 заяву на розгляд матеріалів щодо прийняття рішення щодо можливості/неможливості видачі дозволу на викиди речовин що забруднюють атмосферне повітря стаціонарними джерелами з них: надано 39 таких рішень та 1 відмова.

Також подано 24 заяви на отримання експлуатаційного дозволу операторами ринку, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження з них видано: 9 дозволів та 13 відмов.


Автор: від 11.02.2019