Оголошення

Новини

За 2018 рік в Головному управлінні Держпродспоживслужби в м. Києві зареєстровано 12 950 потужностей операторів ринку та видано 67 експлуатаційних дозволів


За 2018 рік видано 67 експлуатаційних дозволів, в т.ч. 1 дублікат.

Операторам ринку, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження видано 63 експлуатаційні дозволи та 4 експлуатаційні дозволи для потужностей з перероблення неїстівних продуктів тваринного походження.

У 210 випадках суб’єктам господарювання надано вмотивовану відмову у видачі експлуатаційного дозволу, з них 126 на підставі виявлених порушень при проведенні позапланових інспектувань, 84 у зв’язку з неправильно оформленими документами.

Основним порушенням, що стало підставою для відмов у видачі експлуатаційних дозволів, було невідповідність потужностей гігієнічним вимогам.

Протягом року надійшло 18 звернень суб’єктів господарювання щодо внесення потужностей до переліку експортерів або внесення змін в реєстр затверджених експортних потужностей, а саме: зміна асортименту продукції або переліку країн призначення.

Так, до реєстру затверджених експортних потужностей внесені 4 підприємства, розширено перелік країн призначення продукції 8 операторам ринку та у 6 випадках надано вмотивовану відмову щодо внесення потужностей до переліку експортерів у зв’язку з невідповідністю потужностей гігієнічним вимогам.

З метою проведення державної реєстрації потужностей операторів ринку, які здійснюють діяльність у сфері поводження з харчовими продуктами опрацьовано 4242 заяви зареєстровано 3600 потужностей операторів ринку, в 642 випадках надано вмотивовані відмови. Основною підставою для відмови у державній реєстрації є надання у заяві неповної інформації, яка вимагається законом.

На кінець 2018 року до державного реєстру потужностей операторів ринку м. Києва внесено записи щодо реєстрації 12 950 потужностей.

Реєстрація потужностей операторів ринку м. Києва та внесення відомостей в державний реєстр проводиться як безпосередньо через Головне управління та через Центри надання адміністративних послуг Київської міської державної адміністрації та районних державних адміністрацій.

Автор: від 21.01.2019