Оголошення

Новини

Привітання з Днем працівників ветеринарної медицини


Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!Великий вчений Павлов І. П. говорив, що «звичайний лікар лікує людину, а ветеринарний лікар ‒ людство». У цій фразі закладено найголовніші глобальні завдання всіх лікарів ветеринарів – епізоотична безпека країни, здоров’я тварин і людей, контроль та безпечність харчової продукції.

Ваша професія вимагає любові, гуманного ставлення до тварин, співчуття, швидкого прийняття рішень у нестандартних ситуаціях, сміливості, фізичної сили й витривалості, емоційної стійкості, спостережливості, доброї пам’яті, логічного мислення, готовності до усвідомленого ризику й особистої відповідальності.

Люди, які працюють в цій галузі медицини ‒ спеціалісти, які віддані своїй професії, для яких робота це покликання, щоденна клопітка праця, відповідальність за доручену справу.

Дякую вам, за вашу самовіддану працю. Бажаю міцного здоров’я, добробуту й злагоди в родинах, оптимістичного настрою, професійних успіхів, вагомих здобутків та відкриттів у нових напрямах роботи! Зі святом!


З повагою, Олег РубанАвтор: від 14.08.2016   |  Оцінка