Оголошення

Новини

Розширена нарада з питань діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві


9 серпня 2016 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в м. Києві за участю Голови Держпродспоживслужби України Лапи В. І., відбулася розширена нарада з питань діяльності Головного управління за напрямами роботи.

У нараді прийняли участь структурні підрозділи Держпродспоживслужби України, Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві, представники Всеукраїнської громадської організації «Союз споживачів України» та Центру громадянського представництва «За Життя».

Розпочинаючи нараду, Голова Держпродспоживслужи України Володимир Лапа, привітав усіх учасників та розповів щодо необхідності впровадження низки законодавчих актів з метою проведення реформ та отримання позитивних змін у напрямі формування нової політики новоствореної служби в сфері державного нагляду за дотриманням вимог санітарного законодавства, ветеринарної медицини, безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Також, Голова Держпродспоживслужби України, В. Лапа, зазначив про основні напрями у реалізації державної політики з питань нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, усунення дублювання повноважень, уніфікації актів, дозвільно-погоджувальних процедур, а також активну співпрацю з органами виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства, підприємництва тощо.

Керівники структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві звітували про результати роботи за напрямами діяльності з 01.05.2016 та обговорювали питання, які потребують вирішення з метою дієвого механізму роботи новоствореної служби.


Докладніше http://dpss.gov.ua/index.php?p=articles&area=1&action=displayarticle&id=40&name=ezultati-d-yalnost-olovnogo-upravl-nnya-erzhprodspozhivsluzhbi-v-m-i-v-za-napryamami-z-01-05-2016
Автор: від 09.08.2016   |  Оцінка