Оголошення

Новини

Про проведення сезонних та сільськогосподарських ярмарок у м. Києві


Відповідно до окремого доручення заступника голови Київської міської державної адміністрації І. Сагайдака, у м. Києві відновлено проведення сезонних та сільськогосподарських ярмарок.

Враховуючи загострення епідемічної ситуації із захворюваності на гострі кишкові інфекції в м. Києві, під час проведення ярмарок передбачено продаж виключно картоплі, овочів, фруктів, бакалійної групи товарів, меду, хліба, хлібобулочних та сухарно-бубликових виробів.

Районні в місті Києві державні адміністрації та комунальні підприємства, які визначено організаторами ярмарок зобов’язано:
  • здійснювати належну підготовку місць для проведення ярмарок з прибирання їх на передодні та після завершення, встановлення туалетних модульних кабін, урн, контейнерів для збирання побутових відходів та своєчасного вивезення;
  • не допускати реалізацію продуктів тваринного та рослинного походження без наявності відповідних документів та проведення їх ветеринарно-санітарної експертизи;
  • заборонити реалізацію продуктів, що швидко псуються, харчових продуктів тваринного походження без належного торговельно-технологічного обладнання з підключенням його електроживлення, спецодягу та інвентарю.
Автор: від 10.08.2016   |  Оцінка