Оголошення

Новини

Стан атмосферного повітря в м. Києві на 03.08.2016


У зв’язку з погіршенням метеорологічних умов, Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві та Державна установа "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" проводять в щоденному режимі дослідження атмосферного повітря на сельбищній території (об’єкти житлового фонду, громадських будівель та споруд, установ соціального, культурного та побутового призначення) м. Києва.

За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії станом на 13 годину 03.08.2016 р. рівень забруднення за минулу добу досяг: діоксидом азоту – 3,5-4 ГДКс.д. (середньодобова граничнодопустима концентрація) та формальдегідом – 2,3-3,3 ГДКс.д. в районах Бессарабської та Московської площ; вулиць Довженка, Попудренка; проспектів Оболонського, бульвару Л.Українки.

Перевищення оксиду вуглецю реєструється в районі Московської площі в межах 1,3 ГДКс.д.; пилу – 1,3 ГДКс.д. - в районі Бесарабської площі.

Лабораторні дослідження атмосферного повітря продовжуються, у випадку погіршення ситуації буде негайно оповіщено населення та Київську міську державну адміністрацію.
Автор: від 03.08.2016   |  Оцінка