Оголошення

Новини

Стан атмосферного повітря в м. Києві на 02.08.2016


У зв’язку з погіршенням метеорологічних умов, Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві та Державна установа "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" проводять в щоденному режимі дослідження атмосферного повітря на сельбищній території (об’єкти житлового фонду, громадських будівель та споруд, установ соціального, культурного та побутового призначення) м. Києва.

Станом на 02.08.2016 рівень забруднення атмосферного повітря в усіх точках контролю досяг: діоксидом азоту, оксидом вуглецю величин нижче граничнодопустимих максимально разових концентрацій (ГДКм.р.) в усіх точках відбору проб, крім проспекту Бажана. У районі по проспекту Бажана максимальна разова концентрація діоксиду азоту складає 1,17 ГДКм.р. Концентрація  ангідриду сірчистого в районі вулиці Межигірської виявлена на рівні 2,76 ГДК м.р., по проспекту Оболонського – 1,4 ГДКм.р.

За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії станом на 13 годину 02.08.2016 рівень забруднення за минулу добу досяг: діоксидом азоту – 1-4,5 ГДКс.д. (середньодобова граничнодопустима концентрація), формальдегідом – 1,75-4,3 ГДКс.д. Це райони Бессарабської та Московської площ; вулиць Довженка, Попудренка, Каунаської; проспектів Науки, Оболонського, Перемоги; бульвару Л.Українки, Гідропарку. Концентрації оксиду вуглецю реєструється в районі Бесарабської площі, по проспекту Перемоги та Московської площі в межах 1,3 ГДКс.д.; пилу – 1,3 ГДКс.д. - в районі Бесарабської площі.

Лабораторні дослідження атмосферного повітря продовжуються, у випадку погіршення ситуації буде негайно оповіщено населення та Київську міську державну адміністрацію.
Автор: від 02.08.2016   |  Оцінка