Оголошення

Новини

Інформація про стан атмосферного повітря у м. Києві станом на 29.07.2016


У зв’язку з погіршенням метеорологічних умов, Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві та Державна установа "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" проводять в щоденному режимі дослідження атмосферного повітря на сельбищній території (об’єкти житлового фонду, громадських будівель та споруд, установ соціального, культурного та побутового призначення) м. Києва.

Станом на 10 годину 29.07.2016 рівень забруднення атмосферного повітря перевищив граничнодопустимий і досяг: діоксидом азоту - 1,27-2,5 ГДКмакс. (максимальні граничнодопустимі концентрації); ангідридом сірчистим - 1,3-2 ГДКмакс., формальдегідом – 1,3-4,6 ГДКмакс. Це райони проспектів Оболонський, Бажана, Маяковського та вулиць Межигірської; Р.Окіпної, Щербакова, Краківської, перехрестя вулиць Закревського та Данькевича.

За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії станом на 13 годину 29.07.2016 р. рівень забруднення за минулу добу досяг: діоксидом азоту – 1,8-5 ГДКс.д. (середньодобових граничнодопустимих концентрацій);  оксидом вуглецю – 1-2,3 ГДКс.д.; формальдегідом – 3-5 ГДКс.д.; пилом – 1,3 ГДКс.д. Це райони Бессарабської, Перемоги та Московської площ; вулиць Довженка, Попудренка, Каунаської; проспектів Науки, Оболонського, Перемоги; бульвару Л.Українки, Гідропарку.

30.07.2016 за прогнозом Гідрометцентру, метеорологічні умови (спекотний характер погоди, слабкий вітер у приземному шарі атмосфери) сприятимуть накопиченню шкідливих домішок в приземному шарі атмосфери.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" від 27 червня 2007 р. № 879 (п.35), обмеження або заборона руху в денну пору доби за температури повітря вище +28 С° поширюється на транспортні засоби фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн.

Лабораторні дослідження атмосферного повітря продовжуються, у випадку погіршення ситуації буде негайно оповіщено населення та Київську міську державну адміністрацію.Автор: admin від 29.07.2016