Оголошення

Новини

Керівництво Держпродспоживслужби привітали трудовий колектив


Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа та Голова Держпродспоживслужби в м. Києві Олег Рубан привітали колектив  з професійним святом – Днем медичного працівника.

Участь у церемонії привітання взяли начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби Алла Григоренко, працівники центрального апарату та столичного управління.

За словами Володимира Лапи, у Держпродспоживслужбі працює надзвичайно компетентний і фаховий колектив, і медичні працівники у системі Держпродспоживслужби відіграють незамінну роль, оскільки виконують важливу для всієї країни роботу. «Ми уже подолали багато проблем, і перед нами ще серйозні виклики, але я оптимістично дивлюся в наше спільне майбутнє. Важливість вашої праці відчувається щоденно. І я впевнений, що наша Служба, зокрема в частині забезпечення санітарного та епідблагополуччя населення, проявить себе на найвищому рівні», - зазначив Голова Держпродспоживслужби.

Він побажав усім присутнім здоров’я, професійного зростання, благополуччя та родинного затишку.

З нагоди відзначення професійного свята Дня медичного працівника та за високий професіоналізм кращі працівники Держпродспоживслужби отримали Подяки Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. 

Автор: pressa від 19.06.2017