Оголошення

Новини

Розширене засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)


25 травня 2016 року в Київській міській державні адміністрації відбулась Колегія виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань належної підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей м. Києва, підсумків проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення, поліпшення санітарного стану столиці, проведення соціальної роботи в громадах м. Києва тощо.

Враховуючи літній оздоровчий період районним в м. Києві державним адміністраціям доручено на базі навчальних закладів столиці організувати та відкрити відповідно до заявок батьків табори для відпочинку дітей з денним їх перебуванням.

З метою дотримання чинних вимог санітарного законодавства, безпеці здоров’ю дітей упродовж оздоровчого періоду Головному управлінню Держпродспоживслужби в м. Києві, Департаменту охорони здоров’я ВО КМР (КМДА) та іншим структурним підрозділам Київської міської державної адміністрації, що уповноважені здійснювати санітарний та екологічний контроль, доручено до початку проведення оздоровчої кампанії забезпечити перевірку готовності дошкільних навчальних закладів, які надають послуги з оздоровлення та відпочинку, а також організувати медичне забезпечення та відповідний на території контроль.

У рамках проведеного в столиці весняного двомісячника з благоустрою Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища  ВО КМР (КМДА) порушені нагальні питання щодо своєчасного прибирання, вивезення твердих побутових відходів, що накопичуються біля підземних переходів та зупинок громадського транспорту, питання належного санітарно-технічного стану доріг, міжквартальних проїздів, пішохідних переходів та тротуарів, належного санітарного стану територій біля водних об’єктів, а також видалення  аварійних та сухостійних дерев.

Для усунення наведених вище недоліків відповідним структурним підрозділам КМДА, у т. ч. районним у м. Києві державним адміністраціям доручено забезпечити необхідні організаційні заходи та належний відповідний контроль.Автор: від 14.06.2016   |  Оцінка