Оголошення

Новини

До початку купального сезону в Києві відкриють 11 пляжів


До літнього сезону в столиці планується відкрити 11 пляжів для купання. Про це повідомили в Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.

Зокрема, в Дніпровському районі запрацюють 8 пляжів - «Молодіжний», «Венеція», «Передмісна слобідка», «Золотий», «Дитячий», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний»; в Оболонському - «Вербний» і «Пуща-Водиця»; в Деснянському - пляж «Чорторий».
Крім того, кияни та гості міста зможуть відпочивати в 17 зонах відпочинку біля водних об'єктів, але без можливості купання. Це «Довбичка», «Лісова», «Русанівська коса», «Березняки», «Веселка», «Верхня», «Наталка», «Редьчіна», «Білла», «Троєщина», «Галерна», «Осокорки», «Сонячний», «Святошин», «Блакитний», «Синьоозерна» і «Совська балка».

Вперше в історії Київ три пляжі - «Дитячий», «Золота» і «Пуща-Водиця» бере участь в міжнародній програмі «Блакитний прапор». Це - міжнародна нагорода, яка щорічно вручається пляжам і причалів, вода в яких відповідає високим стандартам якості і придатна для безпечного купання.

За безпекою на воді спостерігатимуть рятувальники на 21 посту. Все рятувальники столичних зон відпочинку проходять ретельний відбір, тестування в басейні і співбесіду з моделюванням кризових ситуацій, а також мають професійну підготовку - 52 години навчання з інструкторами.

Рятувальні пости оснащені сучасний спеціалізоване обладнання: 2 гідроцикл, 10 моторних човнів, тюби нове покоління, сапборди і дефібрилятори. До початку літнього сезону проводяться роботи з водолазного обстеження та очистки підводної частини акваторії пляжів, встановлюються огороджувальні буї та оформляються паспорти підводної частини.

Для купання маломобільних груп населення на пляжах «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця» місто придбало п'ять крісел-амфібій, користуватися якими допоможе спеціально підготовлений персонал.

До купального сезону в зонах відпочинку «Дитяча», «Золотий» та «Веселка» проведена санітарна підсипка піску і очищення територій від побутового сміття, комплекси протилептоспірозний, протикліщовий і протималярійних заходи.

Розконсервовані і встановлені контейнери та урни для сміття, тапчани, кабінки для переодягання, фонтанчики для питної води і т.д. Проведена дезінфекція та промивання водопровідної мережі для питної води. Тривають лабораторні дослідження проб питної води, води поверхневих водойм та піску (ґрунту). Також укладено договір на вилов, стерилізацію, утримання бездомних тварин.

Автор: pressa від 01.06.2017