Оголошення

Новини

Яка реклама більше не з'явиться на фасадах столичних будинків


Фасадна реклама не повинна спотворювати будівлі. Про це заступник голови КМДА Олексій Резніков сказав під час зустрічі з представниками бізнесу в сфері виготовлення та оформлення рекламних засобів на фасадах та вивісок, повідомляє прес-служба КМДА.

У рамках зустрічі Олексій Резніков закликав представників бізнесу вести діалог між собою та досягати спільної домовленості при оформлені фасадної реклами та вивісок, аби фасади будівель міста не були спотворені.
- Неважливо – це банк, мобільний оператор чи магазин. Усі підприємці мають поважати місто та киян, мають дотримуватись правил і вести бізнес виключно у відповідності до цих правил. Якщо ви не можете змонтувати свою вивіску на першому поверсі, другий навіть не розглядайте. Шукайте можливості в рамках діючих норм, наприклад, використовуючи такий вид реклами, як конструкції на даху тощо. Якщо ви монтуєте фасадну рекламу, то дійте виключно згідно з правилами, – зауважив Олексій Резніков.

Він наголосив, що дозволи на фасадну рекламу, яка не відповідатиме правилам, погоджуватись і продовжуватись не будуть.

Також у рамках зустрічі сторони обговорили впорядкування інших типів рекламних засобів, приведення їх у відповідність як з точки зору зовнішнього вигляду та розмірів, так і щодо санітарних норм, наприклад, норм освітлення. Наприклад, мова йде про автозаправні тумби, сигнальні покажчики аптечних закладів, тимчасові виносні конструкції тощо.
Автор: pressa від 16.05.2017