Оголошення

Новини

Євробачення - 2017. Проведено розширену нараду у Головному управлінні Держпродспоживслужби м Києві


На передодні Євробачення-2017 у Головному управлінні Держпродспоживслужби м Києві проведено розширену нараду по дотриманню продовольчої безпеки та профілактики харчових отруєнь під час проведення 62-го пісенного конкурсу.
 
Окремо була приділена увага на впровадження європейського підходу до безпечності та якості харчових продуктів, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, а також забезпечення належної підготовки з питань застосування постійно діючих процедур що базуються на принципах НАССР.
 
Впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР в Україні почалося з прийняттям Закону України «Про основні принципи та вимоги щодо безпечності та якості харчових продуктів» (№ 771/97 від 23 грудня 1997 року).
 
Для потужностей, які провадять діяльність з харчовими продуктами у складі яких є необроблені інгредієнти тваринного походження (крім малих потужностей) норми законодавства застосовуються з 20 вересня 2017 р.

По результатам наради прийнято наступні рішення:
  • Визначити остаточний перелік суб’єктів господарювання, які згідно вимог чинного законодавства мають застосувати постійно діючу процедуру, що базується на принципах НАССР до 20 вересня 2017 року.
  • Підготувати та направити методично-роз’яснювальну інформацію визначеним суб’єктам господарювання.

Автор: pressa від 05.05.2017