Оголошення

Новини

З нагоди Дня Перемоги ветерани отримали поздоровлення від Мінагрополітики та Держпродспоживслужби


4 травня Міністерство аграрної політики та продовольства України та Держпродспоживслужба вітали ветеранів із святом перемоги у Другій світовій війні.
В актовій залі Міністерства відбувся святковий концерт за участю Міністра аграрної політики та продовольства, в.о. державного секретаря Міністерства, ветеранів, талановитих дітей, молоді та трудового колективу Міністерства. Під час урочистостей Міністр Тарас Кутовий побажав ветеранам мирного неба над головою.

Ветеранам були вручені нагороди та почесні пам’ятні відзнаки.

Окремо ветеранів від імені керівництва Держпродспоживслужби привітав директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії Борис Кобаль. У приміщенні Держпродспоживслужби відбулася зустріч з ветеранами, під час якої вони отримали вітання та мали нагоду поспілкуватися з представниками трудового колективу центрального апарату Служби та представниками ветеринарної спільноти.

Когорту ветеранів представляли три покоління військових, які брали участь у Другої світової війни, афганських подіях та Антитерористичній операції на Сході України.
Автор: pressa від 05.05.2017