Оголошення

Новини

Міжнародна програма "Партнерство для довкілля та економічного зростання (EaP GREEN)"


Сьогодні 27 квітня 2017 року в приміщенні Міністерства екології та природних ресурсів, Інформаційно-просвітницький Орхуський центр представник Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві (Байраченко Д.О. – заступник начальника відділу санітарної охорони території Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві) прийняв участь в семінарі-тренінгу по міжнародній програмі «Партнерство для довкілля та економічного зростання (EaP GREEN)» на тему : «Впровадження сталих публічних закупівель».

Метою семінару було ознайомлення із практикою впровадження сталих публічних закупівель у світі та Україні, надання консультаційної та медичної допомоги постачальникам миючих засобів, лакофарбових матеріалів та теплоізоляційних матеріалів.

На засіданні були розглянуті питання:
  • Сталі публічні закупівлі (СПЗ) – сутність, вигоди, бар’єри, шляхи.
  • Історія впровадження та сучасний стан СПЗ в Україні.
  • Сталість циклу закупівель: планування закупівель, визначення вимог, кваліфікація та відбір постачальників, оцінка та вибір переможців, управління контрактами.
Також міжнародний представник Фарід Якір, представив презентацію з впровадження сталих публічних закупівель Міжнародної програми ЄС «Партнерство для довкілля та економічного зростання»
Автор: pressa від 27.04.2017