Оголошення

Новини

Мистецтво в стінах Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві


Петрик Валентина Дмитрівна начальник Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві. Народилася у 1969 році в Чернігівській області. У 1984 році закінчила 8 класів середньої школи і вступила до технікуму на відділення механізації сільського господарства. У 1991 році вступила на факультет механізації сільського господарства Національного аграрного університету. 1996 року переїхала жити до м. Києва, де мешкає по теперішній час.

Від самого дитинства ще маленькою дівчинкою вона зрозуміла та осягнула працелюбність, доброзичливе ставлення до оточуючих. Сільська дівчинка змалечку пізнала що така праця, допомога батькам у веденні домашнього господарства, участь у вирішенні всіх сімейних справ. Трішечки підрісши, вона допомагала батькові-комбайнерові в обробці льону, матері-домогосподарці в догляді за домашніми тваринами.

Вже тоді в її душі поселилась жага до навчання і в неповних 14 років  Валентина Дмитрівна, тоді ще просто Валя ступила на стежку самостійного життя - поїхала в далекі світи навчатись у технікумі - їй більше до вподоби були всілякі механізми, а особливо вабили  у навчанні креслення, нарисна геометрія, які давали уявлення про нанесення на папір об'ємних образів, в тому числі і малювання. Тоді вона ще не знала що тяга до креслення переросте в щось більше.

Далі був один інститут, другий, академія державного управління при Президентові України. а вже по тому довгі роки праці на державній службі в м. Києві.
Жага пізнань і їх впровадження в роботу в цей період дала заслужену повагу оточуючих людей.

Але десь в глибині душі Валентини зріла маленька художниця - нехай починаюча, а все ж знову ж  таки новизна в її душі і серці.
За час занять цією справою Валентина Дмитрівна створила більше 6-ти десятків полотен, які з урахуванням її щедрої натури тепер прикрашають домівки багатьох знайомих людей-знову ж таки даровані їм на безоплатній основі - така вже щедра натура у нашої художниці.

З плином часу значно розширились творчі здібності художниці. Вже в листопаді 2016 року вона провела творчу виставку в музеї-майстерні ім. І.П. Кавалеридзе, що на Андріївському узвозі в м.Києві, її картини експонувались на художніх виставках у Львові, Черкасах і отримали почесні грамоти, дипломи.
У 2016 році писанка, розписана Валентиною Петрик, прикрашала Софіївську площу м.Києва.

Не обминула увагою Валентину виставка писанок, що експонувалася на тій же Софіївській площі в квітні 2017 року, де нею розписана писанка милувала очі численних відвідувачів з усіх куточків України і гостей нашої держави.

Впевнені - за своє багатогранне життя Валентина Дмитрівна ще напише велику кількість полотен і подарує радість істинним шанувальникам своєї творчості.
Автор: pressa від 24.04.2017